Emperor Temple

Forum Klubu Warhammmer'a FB i 40K


  • Index
  •  » Armie
  •  » Spojrzenia Atheosa - Wielkiego Kronikarza Silver Angels

#1 2010-03-18 22:23:58

Dark Foxik

White Ranger

3245814
Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 37
Punktów :   

Spojrzenia Atheosa - Wielkiego Kronikarza Silver Angels

ORC'S MAH BOYZ - Banda zielono skórych mutantów dowodzona przez herszta Unguna Da Kinga. Banda ta specjalizuje się w szybkiej walce to znaczy dojechaniu do przeciwnika i wejścia do walki wręcz, ale także posiadają  mocną siłę ogniową którą zapewniają jak to sami na nich mówią Lootasi. Na szczęście nie są oni zbyt celni. Banda ta miała wielkie zwycięstwo na Unga Secundus gdzie zniszczyła hordę heretyków. Ich podstawowi żołnierze zwani Chopakami zabili jednych z lepszych wojowników Terminatorów.

TAU- nie wiele wiem o nich.... jedynie tyle , że są swego rodzaju odszczepieńcami oczywiście tylko zakładam ponieważ nie widzę aby w jakiejkolwiek bitwie przewodził im Niebianin. Z tego co wiem o Tau tylko ci którzy są za polityką izolacyjną utworzoną przez niejakiego Farsighta nie posiadają w swojej kadrze Niebianina. Tyle że owi Xeno są zupełnie inni od doktryny izolacyjnej ponieważ w swoje szeregi włączają zdrajców, dezerterów ludzkiego pochodzenia z Gwardii stacjonującej na Voldan Pirme /oczywiście do końca nie są to potwierdzone informacje/ . Jeśli ten proceder istnieje to zastanawia mnie czy Węże o tym wiedzą, jeśli tak to dopuszczają się niewybaczalnej zbrodni wobec Imperatora. Będę musiał podjąć kroki aby to sprawdzić, prawdopodobnie wyruszą tam z Kapelanem Cassiusem. Jest on człowiekiem wielkiej wiary, mam nadzieję że im przebaczy tą zbrodnie. Wracając do tau walczą oni dosyć dziwnie ale nie mi jest nic do tego. To jest taktyka obcych nie mająca nawet cienia szansy wobec wspaniałej taktyki jaką wykorzystują Adeptus Astartes. Wiem tyle wymagają oni wielkiej uwagi i śledztwa. Muszę tam wysłać moich ludzi żeby zbadali tę sprawę. Jeśli moje podejrzenia się sprawdzą to Tau na pewno znikną z tego systemu raz na zawsze........  a co do węzy to nie wiem..... prawdopodobnie przekaże to Inkwizytorowy Ordo Malleus Herningowi Gutman'owi i ewentualnie z Ordo Xenos Metalus'owi wtedy zobaczę co trzeba będzie począć.

Chaos AA- Heretycy.... najgorsze plugastwa jakie chodzą po tym świecie, należy ich spalić świętym ogniem. Jak na heretyków przysało walczą dziwnie i za swoje plugawe bóstwa. Mieli potyczki z Tau /roznieśli ich/ ich strategią jest walka wręcz. Więcej się dowiem o nich prawdopodobnie jak im stanę na przeciw.


Black  Paladins Chapter of Honour and Faith ...
High Marshall of Black Paladins
Dowódca IG - 1st Death Corps of Pandora

Offline

 
  • Index
  •  » Armie
  •  » Spojrzenia Atheosa - Wielkiego Kronikarza Silver Angels

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przegladpolana.pun.pl www.gryemil88.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.motofriends.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl